„ИKT ПУТOКАЗИ - KA САВРЕМЕНОЈ БИБЛИОТЕЦИ

Овогодишњег семинаар Интернет клуба који је код НБС акредитован са 6 бодова у.три сегмента упознаје полазнике са тренутним развојем и доступнм облицима ИКТ комуникација. Посебан аспект је примена ИКТ у комуникацијама реалног окружења библиотечке делатности. (Мапирање дигиталних комуникативних канала који већ постоје и доступни су, али се не користе.) У тренинг цњентру Интернет клуиба у хотелу Врујци, Бања Врујци, скуоп се одржава 31.05, 1-2.06.2022.
У три нивоа пресека стања, посебна пажња је усмерена могућности које у раду библиотека пружају; Г3, Г4 и Г5 мобилна мрежа, Андроид апликације, умрежавање. Семинар у први план поставља сврху комуникацијe библиотека са корисницима на нивоу друштвених мрежа: твитер – инстаграм – фејсбук – јамер – you tube …
Засебан сегмент чини сагледавање улоге библиотека у дигиталном добу, пре свега - дигиталној комуникацији. Детљније кликом на АГЕНДУ СКУПА.