СУНЦЕ СИЈА

У Народној библиотеци Србије, представљена јекњига „СУНЦЕ СИЈА: фолклорни и митски обрасци у поезији Десанке Максимовић“, проф. др Бошка Сувајџића,што је уједно и прва промоција овог значајног дела, објављеног у саиздаваштву Матичне библиотеке „Љубомир Ненадовић“ Ваљево и Задужбине „Десанка Максимовић“.О књизи „СУНЦЕ СИЈА: фолклорни и митски обрасци у поезији Десанке Максимовић“, говорили су: рецензент др Станиша Тутњевић, академик Академије наука и умјетности Републике Српске, др Снежана Пасер, рецензент др Светлана Шеатовић, управница Задужбине „Десанка Максимовић“, Виолета Милошевићдиректорка Матичне библиотеке „Љубомир Ненадовић“ Ваљево и аутор др Бошко Сувајџић, редовни професор на Катедри за српску књижевност Филолошког факултета Универзитета у Београду.