15. ЛЕТЊИ УЛИЧНИ ЕРСКИ КАБАРЕ

Oдржан је петнаести  „Летњи улични ерски кабаре“, у организацији Библиотеке „Љубиша Р. Ђенић“ и ТО Златибор. Библиотека “Љубиша Р. Ђенић“ опет  је припремила низ дешавања испуњених шармом, префињеношћу и смехом, а Туристичка организација Златибор је пружила незамењиву помоћ у организацији и реализацији овог изузетног догађаја.Ове године је на Конкурсу за најбоље афоризме је учествовало 46 афористичара из Србије и региона. Прву награду, освојио је Братислав Костадинов из Крушевца. Награда „Раде Јовановић“, коју додељују Београдски афористичарски круг и Библиотека "Љубиша Р. Ђенић", за најбољу књигу афоризама у 2021. години, припала је Александару Чотрићу из Београда, за књигу "Мисли у покрету".