„Азрини свједоци"

Препуна сала Библиотеке „Димитрије Туцовић“ у Лазаревцу је са одушевљењем поздравила госте на промоцији књиге „Азрини свједоци" - ауторе Бориса Лајнера, некадашњег бубњара групе „Азра“ и Јасминку Митрић, историчарку уметности и Борисову животну сапутницу. Поред аутора гост  модератор програма је била Олга Кепчија, водитељка култне радијске емисије „Хит дана / недеље“ Београда 202 и жена која је сачинила листу 100 најбољих песама новог таласа...Програм је реализован у склопу турнеје по Србији током које ће Борис Лајнер посетити 11 градова. Поменути аутор је један од тројице величанствених који су чинили нуклеус групе „Азра“. То су поред Бориса, Бранимир Џони Штулић и Мишо Хрњак. Сарадници Библиотеке на овом програму су чланови фејсбук групе НЛК.